spang choker edelstenen maansteen goldplated edelstaal

Spang choker edelstenen maansteen goldplated edelstaal.

Deze gold plated spang choker met Onyx, Turquoise, Calciet en Maansteen donut is een moderne halsketting met een uitgesproken en toch verfijnde uitstraling. De basis van deze ketting is een goudkleurige spang van edelstaal, die strak rond de hals valt en zorgt voor een elegante en eigentijdse vorm. Aan deze basis zijn verschillende edelstenen en details toegevoegd, waardoor de ketting een speels en karaktervol geheel wordt. Het contrast tussen de strakke spang en de natuurlijke vormen van de stenen maakt deze ketting bijzonder aantrekkelijk.

In deze uitvoering zorgen Onyx, Turquoise, Calciet en een Maansteeneen donut samen voor een verrassende kleurcombinatie. Onyx geeft de ketting diepte en kracht, Turquoise zorgt voor frisheid en levendigheid en calciet verzacht het geheel met een lichtere nuance. De donut van Maansteen is een echte blikvanger binnen het ontwerp. Door de ronde vorm en de subtiele uitstraling van de steen krijgt deze spang een extra bijzonder accent. Hierdoor voelt de ketting zowel stijlvol als speels aan.

De gold plated afwerking van het edelstaal geeft de ketting een warme, luxe uitstraling. Het goudkleurige metaal laat de kleuren van de stenen mooi uitkomen en geeft de choker een rijke en vrouwelijke look. Door die combinatie is deze ketting heel geschikt voor vrouwen die houden van moderne sieraden met een bohemian twist.

Wat deze spang choker extra bijzonder maakt, is dat zij modulair is opgebouwd. Dankzij de stoppers kun je zelf wisselen met de edelstenen en details. Zo kun je haar op verschillende manieren dragen. De ene keer kies je voor een volle en opvallende look met meerdere elementen samen, terwijl je haar op een ander moment juist soberder en rustiger maakt. Daardoor heb je met één spang meerdere manieren om te stylen en kun je steeds opnieuw een andere sfeer creëren.

Deze ketting is prachtig om solo te dragen als eyecatcher, maar past ook goed bij andere sieraden. Zij staat mooi op een blouse, top of jurk en is geschikt voor zowel een casual als meer geklede outfit. Zoek je een gold plated spang choker met edelstenen, een ketting met maansteen donut of een modulaire halsketting die je zelf kunt aanpassen? Dan is deze uitvoering een stijlvolle keuze met een opvallend en veelzijdig karakter.

Bekijk hier alle edelstaal basis sieraden.

Lees meer + Lees minder -

Productnummer: 1222 03g maan

Op voorraad

€ 89,95
  • Vertrouwd shoppen met zekerheid van WebwinkelKeur, waardering: 10
  • Speciaal voor jou met liefde verpakt
  • Unieke ontwerpen handgemaakt in ons eigen atelier
  • Duurzame keuzes en mooie materialen
  • Op zoek naar iets specifieks of een gepersonaliseerd product? Neem dan contact met ons op
  • Gratis verzending in Nederland, retourneren mag
  • Snelle verwerking, verzending door PostNL
  • Heb je vragen? bel of mail ons