Bezoek onze showroom atelier
Bezoek onze showroom en atelier.
Ben je benieuwd naar de handgemaakte sieraden van PimpsandPearls en wil je ze graag in het echt bekijken? Of heb je een speciaal idee dat je graag samen met ons wilt uitwerken? Je bent van harte welkom in de showroom en het atelier van PimpsandPearls.
Praktisch alle sieraden worden met de hand gemaakt in ons eigen atelier in Roosendaal. Ook werken we samen met kleine familie ateliers op Bali of India. Dat betekent dat we niet alleen unieke collecties aanbieden, maar ook de mogelijkheid om een ontwerp volledig op maat te laten maken. Heb je een bijzondere wens of zoek je een persoonlijk cadeau? Bij PimpsandPearls denken we graag met je mee.
Omdat wij geen winkel zijn, werken we uitsluitend op afspraak. Neem gerust contact met ons op via info@pimpsandpearls.nl, bel 0165 855 558 of 06 21415634 om een afspraak in te plannen.
Adres showroom atelier
PimpsandPearls
Von Weberlaan 9
4702 HJ Roosendaal
We kijken ernaar uit je te mogen ontvangen. Je bent van harte welkom!